X
Šiuo metu 47 svečiai (-ių)
renkasi prekes iš Parketlentės
Grindų arsenalas - mažiausios kainos garantija! El. paštas: info@grinduarsenalas.lt Vilnius,Kaunas, Klaipėda, Šiauliai,Telšiai, Plungė, Tauragė

Parketlentės

Rykiuoti pagal: Rodyti puslapyje prekių

Parketlentės

"Tarkett" Dizainas iš gamtos.

 Sukurtos gamtos ir patobulintos žmogaus: dar daugiau interjero dizaino sprendimų.

"Tarkett" medinės grindys yra ne tik gražios, bet ir sukurtos atlaikyti kasdieninio naudojimo apkrovas ir įtampą ilgus metus.

Medinės grindys yra kitokios, nes medis yra gyva medžiaga, sukurta gamtos. Oras, metų laikai, temperatūros ir dirvožemis visur skiriasi, ir tai suteikia medžiui unikalių savybių. Spalva, struktūra ir gruoblėtumas skiriasi - ir tai visiškai natūralu. Kurdami interjerą galite rinktis iš daugybės spalvų, raštų ir medienos rūšių. Gamtos sukurta ir žmogaus patobulinta medinė grindų danga siūlo jums įdomių sprendimų.

„Barlineko“ lentos – tai:

■ 100 % natūrali mediena,
■ galimybė kloti ant grindų šildymo sistemos,
■ klojimas plūdriąja sistema arba klijavimas prie pagrindo,
■ savarankiškas ir greitas klojimas,
■ daugkartinis šveitimas,
■ geriausia kokybė už gerą kainą.

„Barlineko“ lentos – visų medienos privalumų ir plūdriųjų grindų klojimo bei atnaujinimo paprastumo derinys. Šio produkto privalumas – jungiant lentas, jos nėra klijuojamos viena prie kitos.

 Apatinis sluoksnis, spygliuočių mediena
 Vidurinis skersinis sluoksnis, spygliuočių mediena
 Viršutinis sluoksnis, europinė arba egzotinė mediena
 7 sluoksniai lako, kietinto UV spinduliais

 TRIJŲ JUOSTŲ LENTOS:
Trys eilės juostų per lentos plotį (primena tradicinį parketą).

  DVIEJŲ JUOSTŲ LENTOS:
Dvi eilės juostų per lentos plotį

 VIENOS JUOSTOS LENTOS:
Paviršius nėra padalytas matomomis juostomis (primena monolitines lentas)

VOLUNTA PARKET

Sekdami naujausias verslo tendencijas ir atsižvelgdami į mūsų ištikimų ir reiklių klientų poreikius, paruošėme naują Volunta Parket kolekciją, kuri apima tiek laiko patikrintus gaminius, tiek naujus spalvų bei unikalių parketo paviršių sprendimus, kuriuos išvystėme bendradarbiaudami su žymiais interjero dizaineriais ir mūsų inžinieriais.

Select

Aukščiausios klasės, tolygesnės spalvos, įvairių atspalvių produktai. Pasitaiko nedidelių natūralaus medienos rašto plotų, kurie tik dar labiau pabrėžia Jūsų ypatingųjų grindų natūralumą. Lentjuostėse dažniausiai nebūna didesnio nei 8 mm skersmens šakelių; pasitaiko pavienių smulkių šakelių ir įtrūkimų dėl įtempio, tačiau jie užpildyti priderintos spalvos glaistu.

Classic

Šios klasės produktams būdingos gyvesnės spalvos, sveikos ar pataisytos iki 40 mm skersmens šakelės ir galima branduolinė mediena, pabrėžianti natūralią šių ypatingų klasikinių grindų išvaizdą. Iškritusios šakelės pataisytos, įklijuojant tikro medžio šakeles ir taip atkuriant natūralią medienos išvaizdą. Spalvos nevientisumas pabrėžia grožį, ypač termiškai apdorotų grindų lentų atveju.

Rustic

Šios klasės produktams būdingi ryškesni medienos raštai be jokių spalvos vientisumo apribojimų. Sveikų šakelių skaičius neribotas. Pataisytos iki 70 mm skersmens šakelės pabrėžia grindų natūralumą. Galimi ne platesni negu 5 mm ir ne ilgesni kaip per 1/3 lentos įtrūkimai, užpildyti specialiu glaistu ar poliamidu.

 

 

Klauskite mūsų
Mes prekiaujame
VOLUNTA parket
Barlinken
Tarkett
Egger
Profile Vox
Krono Original
Arbiton

Laminuotoms grindims pagaminti naudoti tik natūralūs rišamieji junginiai