X
Šiuo metu 43 svečiai (-ių)
renkasi prekes iš Tarkett
Grindų arsenalas - mažiausios kainos garantija! El. paštas: info@grinduarsenalas.lt Vilnius,Kaunas, Klaipėda, Šiauliai,Telšiai, Plungė, Tauragė
Gamintojai
Specialūs pasiūlymai
Oak
29.74 €/m² 102.69 Lt
OAK / SPRING 1 JUOSTOS
38.49 €/m² 132.90 Lt

Tarkett

Rykiuoti pagal: Rodyti puslapyje prekių
NUOLAIDA -15%
Oak
Katalogo nr.: 7870061
Sena kaina € 34.99 Dabar tik 29.74 €/m²
102.69 Lt
Katalogo nr.: 7877032
Dabar tik 49.99 €/m²
172.61 Lt
Katalogo nr.: 7965009
Dabar tik 28.96 €/m²
99.99 Lt
Katalogo nr.: 7870030
Dabar tik 41.99 €/m²
144.98 Lt
Katalogo nr.: 7885004
Dabar tik 72.99 €/m²
252.02 Lt
Katalogo nr.: 7876070
Dabar tik 54.99 €/m²
189.87 Lt
NUOLAIDA -30%
Katalogo nr.: 7876096
Sena kaina € 54.99 Dabar tik 38.49 €/m²
132.90 Lt
Katalogo nr.: 7985001
Dabar tik 54.99 €/m²
189.87 Lt
Užsakoma
Katalogo nr.: 7876098
Dabar tik 55.99 €/m²
193.32 Lt

Tarkett

"Tarkett" Dizainas iš gamtos.

 Sukurtos gamtos ir patobulintos žmogaus: dar daugiau interjero dizaino sprendimų.

"Tarkett" medinės grindys yra ne tik gražios, bet ir sukurtos atlaikyti kasdieninio naudojimo apkrovas ir įtampą ilgus metus.

Medinės grindys yra kitokios, nes medis yra gyva medžiaga, sukurta gamtos. Oras, metų laikai, temperatūros ir dirvožemis visur skiriasi, ir tai suteikia medžiui unikalių savybių. Spalva, struktūra ir gruoblėtumas skiriasi - ir tai visiškai natūralu. Kurdami interjerą galite rinktis iš daugybės spalvų, raštų ir medienos rūšių. Gamtos sukurta ir žmogaus patobulinta medinė grindų danga siūlo jums įdomių sprendimų.

Atelier kolekcija - Elegance, Heritage, Seasons, Vintage - išskirtinės ąžuolo medinės grindys supažindina su nauju meistriškumo lygmeniu, kokybe ir interjero dizaino išraiška- Atelier kolekcija turi sielą - tai yra artimas gamtai individualaus dizaino gyvenimo menas persipynęs su mūsų ilgametėm meistriškumo tradicijomis, kurios praturtina natūralų medienos grožį. Mūsų trisluoksnis parketas gaminamas Švedijoje ir Lenkijoje yra sertifikuotas Cradle to CradleTM, užtikrinant, kad naudojame tvarius procesus ir žaliavas, be kompromisų atitinkančias kokybę ar vertę, klientams sukuriant jų gerovę.

„Elegance“ yra labiausiai išskirtinės mūsų grindų lentos su 4,0 mm dėvimuoju sluoksniu. Plotis siekia net 280 mm, o ilgis – 2520 mm. Gaminių kategorija, kurios dizainą suformavo pati gamta, suteikdama gyvumą ir ramybę. Dizainą pabrėžia lengvas nušveitimas, o kai kurių rūšių – nubeicavimas, pagyvinantis išraišką ir kartu išryškinantis medienos struktūrą. Patalpoms, kuriose keliami ypatingi...
 
"Heritage" Ypač kaimiško stiliaus ąžuolinės lentos su 3,5 mm dėvimuoju sluoksniu. Išskirtinė išvaizda, dar labiau pabrėžiant natūralius gamtos „defektus“ ir sukuriant žavų kaimišką dizainą. Šį dizainą dar paryškina nubeicavimas ir stipriai nušveistas paviršius, o taip pat rankomis padarytos nuosklembos.Natūralūs plyšiai ir „defektai“ labiau reaguoja į santykinio drėgnumo pokyčius. Tai yra dizaino...
 
"Vintage" Išskirtinės 14 mm ąžuolinės lentos su 3,5 mm dėvimuoju sluoksniu. Nuostabiai nubeicuotos ir nušveistos lentos su mažomis nuosklembomis ilguosiuose šonuose. Paviršius mechaniškai apdorotas, kad sudarytų senumo ir nusidėvėjimo įspūdį. Kartu ir nauja, ir sena.
 
"Seasons" Išskirtinės 14 mm ąžuolinės lentos su 3,5 mm dėvimuoju sluoksniu. Keturių gaminių rinkinys, nubeicuotas sezonų paletės spalvomis. Visų paviršius nušveistas, rankomis padarytos ilgųjų šonų nuosklembos, todėl natūrali ąžuolo spalva prasimuša pro beicą, suteikdama grindims ypatingą ir nuostabų įvaizdį.
 
"Prestige" Naujas jaukus ir patogus medinių grindų potyris. Nusidėvėjimo efektas primena natūralų pasenimą nuo saulės, vėjo ir vandens poveikio. Nauja šveitimo technologija išryškina nuostabias medienos savybes, kartu išsaugodama visus medinių „Tarkett“ grindų privalumus.
 
"Noble" Nesenstančios klasikinio medienos rašto bet su nauju polėkiu grindys sukuria nuostabų paviršių. Grindų išvaizda kinta su šviesos žaismu ir žiūrint iš skirtingų kampų. Alyva šį efektą išryškina pačiu natūraliausiu būdu.
 
Kolekcija „CLASSIC“ – paprastas būdas namuose turėti tikros medienos grožį ir praktiškumą. Turėdami skandinaviškus sugebėjimus parinkti, paruošti, nubeicuoti, apipavidalinti ir padengti medieną, užtikriname, kad rasite tinkamą spalvos, formato ir paviršiaus efekto pasirinkimą, kad sukurtumėte nuostabias, patogias ir asmeniškas gyvenamąsias erdves. „CLASSIC“ asortimentas tai pat turi išmanių ir praktiškų sprendinių svetingumo paslaugų, parduotuvių ir biurų sektoriams. Mūsų grindys pagamintos taip, kad tarnautų ilgai, atlaikytų vidaus temperatūros bei sąlygų pokyčius ir kasdienį dėvėjimą; tai užtikrina „Proteco“ – viena iš stipriausių rinkoje paviršiaus apsauginių dangų. Daugelis kolekcijos „CLASSIC“ produktų turi „Cradle To Cradle“ sertifikatą.
 
„Epoque“ – tai aukštos kokybės medinė grindų danga. Jos tyros linijos ir elegantiška medžiaga jūsų namams suteiks stilingumo ir patogumo. Siūloma 3 skirtingų pločių, pačių įvairiausių spalvų ir šiuolaikinio dizaino. Matinės arba blizgios, su maža arba didele nuožulna – visi šie variantai padės jums papuošti ir įrengti namus. Sparčiai suklojama ir lengvai išardoma „Epoque“ danga išlaiko laiko išbandymą. Jos ilgalaikis ir atsparus „Proteco“ lakas yra dukart sukietintas ir vienas iš stipriausių rinkoje, ypač atsparus mikroįbrėžimams ir dėvėjimuisi.
 
Ar jūsų stilius būtų tradicinis, klasikinis ar šiuolaikinis, „Salsa“ grindys visuomet tiks. 
Nuo šviesių atspalvių iki sodrių spalvų, nuo europinių rūšių iki tamsių tropinių tonų, „Salsa“ siūlo nepaprastą dizaino galimybių įvairovę ir blizgaus, matinio ar alyvuoto apipavidalinimo pasirinkimą. Ilgai nenusidėvinti, lengvai valoma ir nesibraižanti, ilgainiui įgyjanti unikalų individualumą, kuris atspindi jūsų gyvenimo stilių. Tačiau, jei po kurio laiko norite sugrąžinti buvusią išvaizdą, galite iki 4–5 kartų tiesiog nušlifuoti grindis! Dėl fiksavimo sistemų „Ultraloc“ ir „2-Lock“ labai lengva įrengti, išardyti ir net pakartotinai panaudoti grindis be įmantrių įrankių.
 
„Tango“ kolekcija spinduliuoja klasikinę eleganciją ir žavesį įvairiomis vienos juostos dizaino grindimis. 
13 mm storio lentos, išilginė maža nuožulna prideda papildomo išskirtinumo išvaizdai, sukurdama puikų stilingų namų interjerą. Ilgai nenusidėvinti, lengvai valoma ir nesibraižanti, ilgainiui įgyjanti unikalų individualumą, kuris atspindi jūsų gyvenimo stilių. Tačiau, jei po kurio laiko norite sugrąžinti buvusią išvaizdą, medienos dėvimąjį sluoksnį galima nušlifuoti iki 2–3 kartų. Dėl fiksavimo sistemos „T-Lock“ labai lengva įrengti, išardyti ir net pakartotinai panaudoti grindis be įmantrių įrankių
 
Tam tikro klasikinių medienos rūšių trijų juostų dizaino „Rumba“ padaro tikro medžio grindis prieinamas kiekvienam. 
13 mm storio lentos būna blizgiu arba matiniu paviršiumi, yra ilgai nenusidėvinčios, lengvai prižiūrimos ir nesibraižančios. Kadangi gaminys yra visiškai natūralus, išvaizda ilgainiui keisis ir įgis unikalų individualumą, kuris atspindi jūsų gyvenimo stilių. Tačiau, jei po kurio laiko norite sugrąžinti buvusią išvaizdą, medienos dėvimąjį sluoksnį galima nušlifuoti iki 2–3 kartų. Dėl fiksavimo sistemos „Ultralock“ labai lengva įrengti, išardyti ir net pakartotinai panaudoti grindis be įmantrių įrankių
 
„Viva“ yra prieinamas būdas mėgautis tikro medžio grindimis – puikus dizaino asortimentas, lengvai įrengiamos ir labai patvarios. 
Plonas medienos lukštas sudaro medienos masyvo efektą, o didelio tankio medienos plaušo plokštės vidurinis sluoksnis suteikia papildomo stiprumo. Visi vienos juostos dizainai turi papildomą skiriamąjį bruožą – subtilią mažą nuožulną palei visus kraštus. Ilgai nenusidėvintį, lengvai prižiūrimą ir nesibraižantį „Viva“ parketą labai lengva sukloti, nes lentos yra ypač lengvos ir plonesnės už kitus gaminius. Todėl „Viva“ dažnai galima įrengti ant kitų grindų ir nereikia išpjauti po durimis ar jungiamosiomis juostomis.

 

Klauskite mūsų
Mes prekiaujame
VOLUNTA parket
Barlinken
Egger
Profile Vox
Krono Original
Tarkett
Arbiton

Laminuotoms grindims pagaminti naudoti tik natūralūs rišamieji junginiai