X
Šiuo metu 53 svečiai (-ių)
renkasi prekes iš VOLUNTA parket
Grindų arsenalas - mažiausios kainos garantija! El. paštas: info@grinduarsenalas.lt Vilnius,Kaunas, Klaipėda, Šiauliai,Telšiai, Plungė, Tauragė

VOLUNTA parket

Rykiuoti pagal: Rodyti puslapyje prekių
NUOLAIDA -30%
Katalogo nr.: i1036
Sena kaina € 54.99 Dabar tik 38.49 €/m²
132.90 Lt
Katalogo nr.: i0036
Dabar tik 35.99 €/m²
124.27 Lt

VOLUNTA parket

VOLUNTA PARKET

Sekdami naujausias verslo tendencijas ir atsižvelgdami į mūsų ištikimų ir reiklių klientų poreikius, paruošėme naują Volunta Parket kolekciją, kuri apima tiek laiko patikrintus gaminius, tiek naujus spalvų bei unikalių parketo paviršių sprendimus, kuriuos išvystėme bendradarbiaudami su žymiais interjero dizaineriais ir mūsų inžinieriais.

Select

Aukščiausios klasės, tolygesnės spalvos, įvairių atspalvių produktai. Pasitaiko nedidelių natūralaus medienos rašto plotų, kurie tik dar labiau pabrėžia Jūsų ypatingųjų grindų natūralumą. Lentjuostėse dažniausiai nebūna didesnio nei 8 mm skersmens šakelių; pasitaiko pavienių smulkių šakelių ir įtrūkimų dėl įtempio, tačiau jie užpildyti priderintos spalvos glaistu.

Classic

Šios klasės produktams būdingos gyvesnės spalvos, sveikos ar pataisytos iki 40 mm skersmens šakelės ir galima branduolinė mediena, pabrėžianti natūralią šių ypatingų klasikinių grindų išvaizdą. Iškritusios šakelės pataisytos, įklijuojant tikro medžio šakeles ir taip atkuriant natūralią medienos išvaizdą. Spalvos nevientisumas pabrėžia grožį, ypač termiškai apdorotų grindų lentų atveju.

Rustic

Šios klasės produktams būdingi ryškesni medienos raštai be jokių spalvos vientisumo apribojimų. Sveikų šakelių skaičius neribotas. Pataisytos iki 70 mm skersmens šakelės pabrėžia grindų natūralumą. Galimi ne platesni negu 5 mm ir ne ilgesni kaip per 1/3 lentos įtrūkimai, užpildyti specialiu glaistu ar poliamidu.

Klauskite mūsų
Mes prekiaujame
Arbiton
VOLUNTA parket
Barlinken
Egger
Krono Original
Tarkett
Profile Vox

Laminuotoms grindims pagaminti naudoti tik natūralūs rišamieji junginiai